Çok Güzel Hareketler’in Hamza’sı Yeni Sevgilisiyle Görüntülenince Utandı

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile karşımıza çıkan ve son olarak Camdaki Kız dizisinin Tako’su olarak izlediğimiz oyuncu Hamza Yazıcı, geçtiğimiz akşam yeni kız arkadaşı ile görüntülendi. Magazin muhabirlerinin kendisini görüntülediğini görünce ‘Utanıyorum ben pek alışkın değilim’ dedi.

Daha önce pek çok sinema filminde rol alan Hamza Yazıcı’nın hayatımızda tanındık bir isim olarak yer almaya başladığı program Çok Güzel Hareketler 2 olmuştu.

Güldür Güldür Show’daki Taylan karakterinin ardından Çok Güzel Hareketler 2’de eğlenceli bir ekibin en büyük parçalarından biri haline gelen Yazıcı, sosyal medyada da çok sevilen bir isim haline gelmişti.

Bir diğer yandan Organize İşler Sazan Sarmalı filminde de rol alan Yazıcı, Yılmaz Erdoğan’ın en başarılı öğrencilerinden biri olarak anılmaya başlanmıştı.

Çok Güzel Hareketler 2 ve Organize İşler Sazan Sarmalı’ndaki rolleri kariyerinde büyük bir sıçrama yaşamasının da kilidini açmıştı.

Ardından bir dönemlerin en fenomen yapımlarından Camdaki Kız’da Tako karakterine hayat vermişti.

Eh tabii ki eğlenceli ve sempatik oyuncunun özel hayatı da takip edenler tarafından merak ediliyordu.

Önceki akşam yeni kız arkadaşı Hicret Hanım ile görüntülenen Hamza Yazıcı, kendisinin görüntülendiğini fark edince “Ben alışkın değilim, utanıyorum.” dedi.

Cihangir’de bir kafenin önünde kahve içen ikili daha sonrasında sokakta turladı.Hamza Yazıcı ise ilk buluşmada olduklarını ‘Arkadaşlar utanıyorum ben pek alışık değilim lütfen zaten Hicret hanımla bu ilk Randevumuz ve ilk buluşmamız.’ şeklinde ifade etti.

Hamza Yazıcı ile görüntülenen Hicret Hanım ise kendisine yöneltilen sorular karşısında “Sanırım sevgili olacağız.” dedi.

Hamza Yazıcı için ‘Siz neler söylemek istersiniz Hamza Bey’le sevgili misiniz?’ diye sorulunca genç kadın ‘Bu bizim ilk buluşmamız. Hamza çok neşeli bir insan, sanırım sevgili olacağız.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x