Murat Boz’u Kahreden Ölüm Haberi Sonrası Acıdan Resmen Konuşamadığı Görüldü

Ünlü şarkıcı Murat Boz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kendisini takip edenlere acı bir haberi duyurdu. 43 yaşındaki Boz, kendisini görmek isteyen küçük hayranı Sıla ile buluşmaya hazırlanırken, kanser hastası miniğin hayatını kaybettiğini öğrendi. Durumu Instagram’da paylaşan Murat Boz’un sesinin titremesi dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü şarkıcı Murat Boz, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla kendini takip eden herkesi hüzne boğdu.

Instagram’da 11.4 milyon takipçisi olan Boz, bu sabah erken saatlerde hikayeler kısmında yürekleri dağlayan bir ölüm haberi verdi.

Kendisini görmek isteyen kanser hastası hayranı küçük Sıla’nın bu hayalini gerçekleştirmek isteyen Boz, miniğin annesine ulaştıktan sonra aldığı haberle resmen yıkıldı.

Yayınladığı videdoda, “Benim için çok zor bir video. Sıla’nın beni görmek istediğinden bugün haberim oldu. Annesiyle konuştum. ” diyen ünlü şarkıcının konuşurken sesi titriyordu.

Konuşurken son derece zorlandığı belli olan Murat Boz, “Ben ulaştığımda yoğun bakıma girmişti. Sıla’mız melek oldu. Allah rahmet eylesin. Keşke daha önce haberim olsaydı. Diyecek bir şey bulamıyorum.” diyerek videoyu sonlandırdı.

Ünlü şarkıcının o paylaşımı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir