20x Yapan Conflux (CFX) İçin Boğa Rallisi Bitti mi?

Kriptokoin.com olarak daha önce aktardığımız üzere popüler altcoin projesi Conflux (CFX) fiyatı, yıl başından bu yana büyük bir artış gördü. Önde gelen kripto para analistleri, yakın zamanda boğa rallisinin sona erebileceğine dair tahminler paylaştı! İşte detaylar…

Analistler uyardı: “Conflux için bir düşüş hareketi gelebilir!”

Bildiğiniz üzere CFX fiyatı yılın başından bu yana artıyor. Ralli Şubat ayında dururken, fiyat 11 Mart’ta temel seviyesini yeniden kazandı ve 19 Mart’ta yılın en yüksek seviyesi olan 0.49 dolar seviyelerine ulaştı. Ancak günlük RSI’daki (yeşil çizgi) seviye düşüş eğilimi ile birleşti. Uzmanlara göre bu tür sapmalar genellikle aşağı yönlü hareketlerden önce gelir. Bununla beraber fiyat, yılın başından bu yana artışın beşinci ve son dalgasında görünüyor. Şimdiye kadar hareket, fiyatta büyük bir artışa yol açtı ve sonuç olarak bir düşüş hareketinin bunu takip etmesi mümkün görünüyor.

Bu gerçekleşirse, Conflux fiyatı 0,20 dolardan 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesine düşebilir. Bu aynı zamanda dördüncü dalga bölgesinde bulunuyor, bu seviye de onu dip için muhtemel bir seviye yapıyor.  Öte yandan yükseliş devam ederse bir sonraki direnç 0,80 dolarda olacak.

Analistler, popüler altcoin CFX için zirve noktaları açıkladı!

Bir diğer yandan analistler, teknik analizlere işaret ederek altı saatlik zaman dilimini inceledi. Altı saatlik zaman dilimindeki teknik analiz, CFX coin fiyatının yükselen bir takoz içinde işlem görebileceğini gösteriyor. Yükselen takoz, düşüş eğilimi olarak kabul edilir, bu da genellikle bozulmalara yol açtığı anlamına gelir. Önceki dalga sayımı bağlamında, bu, bitiş diyagonalinin bir parçası olarak uyacaktır. Eğer doğruysa, bugün Conflux fiyatı yükselişe geçecek ve 0,51 dolara doğru yükseliş başlayabilir.

Günlük zaman çerçevesine benzer şekilde, altı saatlik RSI’da (yeşil hat) düşüş eğilimi gösteriyor ve bu da fiyatın yakında zirveye ulaşma olasılığını destekliyor. Analistlere göre zirve için en olası alan, en son düşüşün 1,61 harici Fib geri çekilmesiyle bulunan 0,51 dolar olacaktır. Bu, tüm dalga sayımını tamamlar ve daha sonra keskin bir düşüşe yol açabilir. Bununla beraber CFX fiyatı yükselen takozdan kararlı bir şekilde çıkarsa, düşüş tahminini geçersiz kılar ve 0.80 dolar seviyelerine doğru bir yükselişe yol açabilir.

Sonuç olarak, en olası CFX fiyat tahmini, 0,51 dolara doğru bir artış ve ardından keskin bir düşüş olarak açıklanıyor. Bu da yılın başında başlayan yukarı yönlü hareketin sona erdiğini teyit edecek. Ancak uzmanlara göre, 0,51 doların üzerinde bir kapanış, bu düşüş görünümünü geçersiz kılar ve 0,80 dolara doğru bir artışa yol açabilir. Uzmanlar yatırımcılara dikkatli olmaları gerektiğini ve piyasayı yakından takip etmelerini öneriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir